Rezerwacje

Dla zapewnienia naszym Klientom jak największego komfortu uruchomiliśmy również usługę rezerwacji pojedynczych stolików lub całej sali. Zadzwoń już dziś jeśli planujesz spotkanie w większym gronie.

Zachęcamy również do współpracy w zakresie organizacji przyjęć weselnych, okolicznościowych, bankietów, spotkań rodzinnych czy spotkań z przyjaciółmi.  Zapewniamy fachową obsługę i pomoc niezbędną przy organizacji imprez.

Wynajem naszych sal może być dobrą alternatywą wobec zdecydowanie droższych sal konferencyjnych w hotelach czy ośrodkach szkoleniowych w Toruniu.
Dużym atutem jest również umiejscowienie pizzerii w XIX wiecznym zabytkowym budynku w pobliżu basenu Olender.

Udostępniamy Państwu kameralne stylowe wnętrze dla 40 osób w Wielkiej Nieszawce, a wraz z nim niepowtarzalne smaki tradycyjnej Włoskiej kuchni. Każdą uroczystość przez nas zorganizowaną cechuje różnorodność dostępnych potraw i staranność ich przygotowania. Specjalnie na życzenie możemy ułożyć indywidualne dostosowane do Klienta menu.

Z przyjemnością osobiście przedstawiamy pełną ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby każdy gość chętnie do nas powracał. Dzięki miłej, domowej atmosferze, nasi Klienci czują się u nas swobodnie i naturalnie.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – zachęcamy do kontaktu z działem organizacji imprez.

Dział organizacji imprez: Luigi Iaia tel. 603 209 868

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.